3 stylové vánoční dárky pro „NĚJ“

Vánoce jsou tu a běh na dlouhou trať v podobě vymýšlení originálního dárku pro přítele také. Obdarovat svou lásku na svátek, narozeniny, výročí a na Štědrý den něčím netradičním je docela kumšt, chtě nechtě jde originalita často stranou. Ovšem letos to může být jinak.

Přinášíme tři originální nápady na vánoční dárky pro každého bráchu, přítele, tátu i dědu.

Dřevěný motýlek

Zdroj: Bewooden.cz
Zdroj: Bewooden.cz

Motýlka jistě ocení kavárenský povaleč, knihomol, nespoutaný cestovatel i sportovec tělem i duší. Navíc s dřevěným motýlkem na krku se elegance a osobitost násobí. Tento stylový kousek je dokonalým dárkem, který podtrhne charisma každého muže.

CNOFFS – výměnný knoflík

Zdroj: Facebook Cnoffs
Zdroj: Facebook Cnoffs

Výměnný knoflík? Ano, to opravdu existuje! CNOFFS jsou unikátní knoflíky, které lze snadno vyměnit za obyčejné knoflíky, ať už na saku, košili či kabátu. Stylové knoflíku všech barev, motivů a designu je možné bez jehly a nitě připnout na požadovaný kus oblečení.

Pokud stále tápete, jak takové knoflíky fungují, a k čemu jsou, tak tady je malá ukázka.

[vsw id=“93igqROKJS8″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Ponožky z Ponožkovic

Zdroj: Ponozkovice.cz
Zdroj: Ponozkovice.cz

Rozbalit pod stromečkem ponožky je pěkné faux-pas. Ovšem ne pokud Ježíšek donese ponožky z Klubu Pánů z Ponožkovic. Tyto ponožky jsou barevné, hravé, inspirativní a vhodné pro každého, kdo nemá rád šeď a nudu. Co takhle objednat na Vánoce členství v klubu s párem ponožek k tomu?

Za všemi třemi stylovými nápady stojí parta mladých lidí. Ti se rozhodli ukázat, že svět není jen černobílý, ale že je důležité outfitům vdechnout život a nejít s davem. Díky nim i stejné oblečení na dvou lidech může vypadat jinak. Dejte těmto originálním doplňkům zelenou, a pokud nemáte kolem sebe zrovna žádného muže, pak lze motýlka, ponožky i knoflíky pořídit v dámské verzi. Obdarovat tak těmito dárky můžete kohokoliv.

Latest Posts

Nenech si ujít