12 věcí, které byste partnerovi měly vyhodit ze skříně

Tento článek bych ráda věnovala těm ženám, kterým není lhostejný šatník jejich partnera. K tomuto nápadu mě přiměly moje kamarádky, které si ustavičně stěžují, co nosí jejich partneři. Muži se mylně domnívají, že to, co rádi nosí do práce nebo na pivo s kamarády, vypadá dobře a dokonce, že jim to sluší. Bohužel si neuvědomují, že řada mužských oblíbených „módních výstřelků“ nás spíš irituje.

1. Tílka

Tílka původně sloužila jako spodní vrstva pod triko v zimním období. A tak by to podle mě mělo i zůstat. Tílka nosí pánové především v létě, dokonce je častěji nosí muži, kterým bych to z principu zakázala. I když se jim na rukou rýsují svaly, nám ženám to většinou moc sexy nepřipadá. Na mužských tělech se lépe vyjímají košile a trička.

2. Košile s krátkým rukávem

Pokud má váš partner ve skříni formální košile s krátkým rukávem, vymluvte mu je. Není nic horšího, než když si vezme muž pod sako košili s krátkým rukávem. Správně má ze saka vyčnívat rukáv košile. Zajděte si s partnerem například do pánské pasáže, kde vám s košilemi a dalšími pánskými doplňky rádi poradí. Ovšem úplné passé jsou košile s jakýmikoli barevnými potisky ať už jsou to květiny, autíčka, kytary či jiné výmysly.

3. Army styl

Vojenské časy jsou ty tam, rozhodně není potřeba si připomínat armádu na každém kroku. Khaki barva sama o sobě vypadá fajn, problém ale nastává, když si váš milý obleče maskáče a vyrazí s nimi do ulic, tento styl se opravdu hodí pouze do lesa nebo když jde bránit naši zem. Ne, opravdu si army styl neklestí svoji cestu zpět do módního světa. Maximálně na přehlídkách. Módní přehlídky jsou ale něco docela jiného než realita. Když už si tedy chce zahrát na vojáka, tak ať má pouze jen kus oblečení tohoto vzoru.

4. Ledvinka

K maskáčům pánové často nosí ledvinku. Ano, i dnes se najdou tací, co tento pravěký doplněk vytáhnou a připnou si ho k pasu. Jde sice o praktický vynález, který lze používat jako obdobu kabelky, ale jinak na něm není co obdivovat. Ledvinka se hodí jenom na výlety do přírody, ale i tam bych volila jiný doplněk. Jakmile se ale pokusí vzít si ledvinku do práce nebo jen tak do města, podepíše si nad sebou jasný ortel.

5. Tričko s logem značky

Ano pamatuji si jak kdysi dávno, bylo moderní mít obrovský nápis, heslo doby znělo čím větší logo tím větší borec, dnes už to naštěstí platí opačně. Na značkových věcech není nic špatného. Jen jim nemusíte dělat reklamu obrovským nápisem přes prsa. Má-li váš partner doma značková trika s obrovským logem, tak asi rád vzpomíná na doby, kdy byly považovány proužky na teplácích za cool záležitost. Netřeba připomínat značku, která proužky dostala do našeho povědomí. Dnes jsou ale značky dávané na odiv nápisy a logy módním hororem číslo jedna.

6. Cyklistické brýle ve městě

V dnešní době obchodní řetězce nabízí obrovské množství slunečních brýlí jak pro ženy tak i pro muže. Proto nedokážu pochopit pány, kteří vypadají jako by zrovna přijeli z maratonu a zapomněli si odložit tyto brýle, cyklistické jsou proto, že patří ke kolu nebo jiným sportovním aktivitám a ne do města.

7. Kšiltovka

Kšiltovka byla vyrobena především pro sportovce, aby jim při jejich výkonech nezářilo slunce do očí a stínila jim. Bohužel se tento nezmar dostal i do normálních ulic, kde bych to ještě pochopila, ale nedokážu pochopit a budu ráda, když mi to někdo vysvětlí, proč muži nosí kšiltovky v místnostech. Je to vrchol buranství a neslušnosti. Proto pánové pokud se nechcete vzdát vaší pokrývky hlavy, prosím, příště pouze na sportovní hřiště a ne do restaurace nebo jiného podniku.

8. Děravé džíny

Podobně jako trička s obrovskými nápisy a logy značek jsou nemístné i děravé džíny. Proč? Protože nežijeme v „devadesátkách“. Jakmile najdete partnerovi ve skříni děravé džíny, buď mu je zašijte, anebo je věnujte potřebným. Navíc děravé džíny se spojují spíše s teenagerovským věkem, takže pokud je vašemu partnerovi víc než devatenáct, není co řešit.

9. Zničená kožená taška do práce nebo batoh, který pamatuje jeho povinnou školní docházku

Ano i toho se muži nechtějí vzdát a nosí ho na zádech jak se říká do úplného roztrhání. Věřte, že investice do novétašky se vám opravdu vyplatí.

10. Sandály se suchým zipem

Vím, je to pohodlné, ale počkejte si až na pokročilejší věk, kdy můžete nosit tuto obuv. Pro mladé muže se nabízí tolik druhů obuvi, od kvalitních tenisek přes trendové kožené či semišové mokasíny.

11. Slipy

Jedna z nejvíce komických věcí u můžu. Myslím, že ten kdo je vymyslel, chtěl úmyslně zesměšnit mužské pokolení a docela se mu to povedlo. Bohužel jako žena nemohu posoudit, proč je nosí, zda jsou pohodlné nebo v čem tkví to kouzlo, ale rozhodně jim na mužnosti nepřidává.

12. Kapsáče

Další módní výstřelek, minulých let, který by už dávno v jeho skříni neměl ležet.

Nosí váš partner jeden z těchto kousků? Pochlubte se i vy co nesnášíte a vadí vám na mužích. Pokud už jste partnerovi skříň právě „pročistila“ můžete udělat dobrý skutek a oblečení věnovat na charitu nebo lidem, kteří to potřebují.

Latest Posts

Nenech si ujít