Pánové inspirujte se: Jak originálně požádat svou lásku o ruku

Zdroj: Thoughtpursuits.com

Existuje mnoho způsobů jak vyjádřit lásku. Tím největším a nejhlubším je žádost o ruku. Muž tak dívce, kterou miluje, dokazuje nejen svou lásku, ale také důvěru, věronost a oddanost. O tomto okamžiku se sní každé z nás. Vymýšlíme si různé způsoby jak, kdy a kde by se to tak mohlo stát. Jak zareagujeme a také kdo bude součástí tohoto v našem životě jednoho z nejdůležitějších okamžiků.

Každý partnerský vztah je jiný. Záleží jak dlouho spolu dva lidé jsou, jak dobře se znají, jak hluboce jsou jejich životy spojeny, co vše spolu partneři sdílí, jaké spolu mají společné plány a cíle. Atd. Atd. Ale všechny vztahy mají něco společné. A to je právě čistá, opětovaná hluboká láska. Tím, že si muž klekne před svou dívku a ona vysloví to jednoduché slovíčko, které s sebou ovšem v tomto magickém okamžiku nese takový význam, a to slovíčko ANO, vše se najednou jakoby mávnutím kouzelného proutku změní. Už navždy budete jen VY. Už nikdy více já a on. Ale už jen – MY. Žena ponese hrdě manželovo jméno. Se slečny se stane mladá paní. A z muže se stane hlava rodiny. Začíná se budovat něco nového, krásného a pevného.

Na internetu koluje mnoho názorných ukázek jak „správně“ požádat slečnu o ruku. Některá jsou romamtická, jiná zas vtipná a originální. Všechny jsou, ale v něčem totožná. Všechny jsou důkazem lásky a vstupem do nového, společného života dvou lidí, kteří se rozhodli jít životem spolu. Ruku v ruce. Bok po boku.

Pánové, nevíte si rady? Chcete být originální? Nebo se chcete inspirovat? Neváhejte a podívejte na pár přiložených videí.

My dívky si zase možná popláčeme a zavzdycháme dojetím. No a buďme upřímné, také nás píchne u srdce trocha té žárlivosti. 😉

Ačkoli jsou některé videa v cizím jazyce, věříme, že titulky nejsou potřeba:)

[vsw id=“5_v7QrIW0zY“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Vydrž se koukat až do konce! Protože tohle je nejpropracovanější a zároveň nejinspirativnější video. Společný smích, vzpomínky, hudba, přátelé, rodina, oblíbená restaurace, nápad, překvapení a láska = zaručený, neopakovatelný a nezapomenutelný zážitek 🙂

[vsw id=“hVTr5MNa_8Y“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

A něco z domácí půdy:

[vsw id=“JZSxidxtddo“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Takže pánové vzhůru do toho! 🙂 A dívky, vy nepřestávejte snít! 🙂

Latest Posts

Nenech si ujít