Legendární reportáže TV Nova

Tak nevím, jestli si z nás televize Nova dělá srandu nebo její reportáže myslí smrtelně vážně. Často mě zaráží, že diváky považují nejspíš za úplné idioty, jinak si neumím vysvětlit jejich reportáže z televizních novin, které můžeme vidět v hlavním vysílacím čase.

Ano, přeřeky jsou časté a uznávám, že občas se v tomto případě zmýlit může každý. I když …. Každý ne. Brzy se na TV Nova dočkáme přeřeků jen od podobných příjmení jako je Smetana, Svoboda, Robinson. Ano, je to tak. Pokud tvé příjmení končí na „ová“, do Novy nelez. A tak tu máme reportáž, jak Ema Smetana „zvrací slovo do studia“.

[vsw id=“Lcp83ppBuAE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

A když Ema „nezvrací“, tak se prochází v živém vysílání před kamerou jako duch. Vypadá to tak, že kdo se jmenuje Smetana, může všechno.

[vsw id=“UIreh-i2dL0″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

A teď ty jejich úžasné pokusy. Co se stane s vodou v -15 stupních? Dá se vydržet v autě ve 40 stupních? Co se stane s chlebem, když spadne ze stolu? Přejít přechod na zelenou? To se prostě nedá stihnout. Hruška nám poradí, co s tím.

[vsw id=“BVWgVvY5f0E“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Láďa Hruška prostě perlí. Zajímalo by mě, zda si témata reportáží vymýšlí sám, nebo mu s nimi někdo radí. Nechceš-li tedy, aby ti chleba spadl namazanou stranou na zem, pak tu pro tebe má opravdu radu k nezaplacení.

[vsw id=“4r7SGcA2fLE“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Ty jejich slavné pokusy. K tomu není co dodat. Že si vajíčko těžko usmažíme na kapotě to nám je jasné, ale že by se z vody mohl stát v zimě led? To mi hlava nebere.

[vsw id=“JULdLn4aWj8″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

[vsw id=“LK87xOODkYU“ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

A borec nakonec.

[vsw id=“iKso4buDWH8″ source=“youtube“ width=“500″ height=“400″ autoplay=“no“]

Pro naši smůlu Noční televizní noviny se budou rušit, takže se bohužel nedočkáme již tolika plnohodnotných informací. Pevně věřím, že nám to vynahradí jiným zábavným programem.

Latest Posts

Nenech si ujít