Juliette

S rolákem i jinam než jen do hor

zdroj: blogandthecity.net

V našich očích jsou roláky už delší dobu svrškem určeným spíše pod zimní bundu pro zahřátí, než na večírky, módní přehlídky či na procházky podzimními ulicemi. Správným kombinováním však můžeš docílit velmi originálního outfitu, který rozhodně nebude působit usedle a nudně.

Oblíbenost roláku je obecně přisuzována především jeho praktičnosti. Jednak dokáže krásně zahřát, ale hlavně jeho límec chrání náš krk před studeným větrem a tím pádem i před potenciálním nachlazením. Věcný důvod, proč si rolák obléci už máme, teď už zbývá jen ten módní.

V roláku i do kanceláře

Slabý upnutý rolák, připomínající svým materiálem spíše tričko, nemusíš nutně využívat jen na lyžařských dovolených. Může být také ideálním základem formálního modelu vhodného například do kanceláře. Kalhoty vyměň za sukni do pasu, střiženou třeba do tvaru A. Pro úplnost doplň outfit sáčkem nebo delším volnějším svetrem bez zapínání a první roláková elegance je na světě.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

V černé to taky jde

Volnější velikost patří stále k oblíbeným prvkům, které se rozhodně vyplatí využít i ve spojení s rolákem výrazné barvy, ale i v klasické černé variaci. Tmavé úzké džíny budou k volnějšímu roláku vypadat skvěle. Vůbec se nemusíš bát, že by celý outfit v jednotném černém odstínu působil smutně. Zaměř se na doplňky, jako jsou boty, kabelka a bižuterie a uvidíš, jak bude všechno dohromady ve finále příjemně fungovat.

zdroj: media-cache-ec0.pinimg.com

Hlavně pohodlně

Opomenout nelze ani delší minimalistické svetry, jež se perfektně hodí na pochůzky městem. Odhodláš-li se pro kožené legíny či trendy holínky, budeš rozhodně IN. Jelikož tvůj krk i dekolt už chrání obří límec, nezapínej svou parku či kabát až na doraz, bude to vypadat také efektně.

zdroj: whowhatwear.com

Jiným typem rolákových svetrů jsou i takové, jejichž límce volně spadají na ramena a tvoří jakousi „vodu“. Rozhodně se nejedná o konzervativní typ svetru jako výše uvedené, právě naopak. Vyzkoušej a sama uvidíš.

Exit mobile version