Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

V sobotu 28.3. 2015 se opět předávala korunka té nejkrásnější české dívce, která měla tu odvahu a přihlásila se do soutěže s názvem ČESKÁ MISS!!!

Od tohoto ročníku si mnozí hodně slibovali. Převážně proto, že byl prvním ročníkem již pod jiným „vedením“. V čele této nejprestižnější soutěže krásy u nás už totiž nestojí Michaela Bakala, ale podnikatelka Marcela Krplová. Ta před sebou měla nelehký úkol. A dovolujeme si tvrdit, že ho vyplnila s celým týmem na jedničku! Celý galavečer byl velmi povedený.

Přímý přenos odvysílala v sobotu v hlavním vysílacím čase televize Prima a k televizním obrazovkám tento program přilákal přes 900 000 diváků!

Pod novým vedením dostala celá soutěž i nový vzhled

Novinkou soutěže byla role patronky, Ivy Kubelkové. Ta se po celou dobu příprav soutěže starala o samotné finalistky a odvedla skvělou práci.
Moderátory se stali dva muži, kteří to v naši republice umí s mikrofonem nejlépe – Leoš Mareš a Libor Bouček, který napsal také samotný scénář! Další velkou novinkou byly rozhovory s dívkami, žádné kvízy nebo adrenalinové medailonky. Což bylo velmi příjemné.

Zdroj: Ceskamiss.cz
Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

Korunku vítězce předávala ten večer již bývalá Česká Miss 2014 Gabriela Franková a předala tak symbolicky kralování své nástupkyni.
To, co ocenili nevíce diváci je změna hlasování a volba samotné vítězky! Diváci si letos zvolili sms hlasováním 2. místo, tedy Českou Miss World, a také 3. místo, Českou Miss Earth. 1. místo zvolila odborná dvacetičlenná porota.

A jak to vlastně celé dopadlo zjevně už všichni víte. Ovšem není na škodu si tyto krásky a vítezky připomenout.
Dolňkové soutěže Českou Miss Frekvence 1, Českou Miss Úsměv a Českou Miss Tvář se stala dívka s číslem 9 Karolína Mališová. Jediné moravské želízko v pomyslném ohni. Českou Miss Bikiny získala dívka s číslem 5 Nikol Švantnerová.

Zdroj: Ceskamiss.cz
Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

Diváci rozhodli takto:
Na 3. místě se umístila už ošerpovaná Karolína Mališová, která si tento večer odnesla nejvíc šerp 🙂
2. místo získala nejmladší letošní účastnice dívka s číslem 2 Andrea Kalousová.

NAŠI NOVOU ČESKOU MISS WORLD SE STALA DÍVKA S ČÍSLEM 5 NIKOL ŠVANTNEROVÁ Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC.

Tímto všem zúčastěným dívkam gratulujeme! VŠECHNY JSTE BYLY KRÁSNÉ!!! A vítězkám přejeme úspěsné kralování a mnoho štěstí při reprezentování České Republiky na mezinárodních soutěžích.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.