Juliette

Masáž lávovými kameny pro regeneraci organismu

Zdroj: sxc.hu

Po zimě se člověk často cítí unavený a bez energie, proto se začátkem jara děláme často oblíbené čistky. Ať už to je v našem šatníku, kdy nakupujeme jarní oblečení především plné barev, nebo začínáme zdravě jíst, abychom vypadaly v plavkách dobře. Nezapomínejme však ani na naše tělo. I to si zaslouží čas od času regeneraci.

A právě dnes ti přinášíme tip na regeneraci organismu v podobě masáže lávovými kameny.

Jedná se o prastarou metodu, která ti celkově zregeneruje organismus. Kameny se nahřejí ve vodní lázni, která je horká 40 až 55 °C. Pro masáž je potřeba čistý bio olej a samozřejmě lávové kameny. Horký jemný tlak kamenů proniká do svalů a díky své vibraci ovlivňuje energetické dráhy v našem těle. Pokud tě tedy trápí třeba bolest zad, pak věř, že díky této masáži se ti opět uleví. Horké lávové kameny ti z těla vyženou únavu, stres, nerozvitu a znovu tě nabijí ztracenou energií, která nám po zimě často chybí.

Zdroj: sxc.hu

Ovšem POZOR! I masáž lávovými kameny má jisté kontraindikace, mezi které patří například zvýšená citlivost na teplo, infekční onemocnění, horečka, pooperační stav, poranění kůže, velké modřiny, popálení od slunce, silná menstruace či nejrůznější záněty.

Zkus s příchodem jara obnovit kromě šatníku i tvůj organismus. Tak si najdi masážní studio v tvém okolí ještě dnes a objednej se na masáž lávovými kameny co nejdříve. Uvidíš, že u jedné masáže zaručeně nezůstaneš. Pokud jsi z Českých Budějovic a okolí, pak pro tebe máme jeden dobrý tip na Masáže Jana Hartmannová, kde ti ke zregenerování organismu velmi rádi dopomohou. Paní Jana Hartmannová se učila u těch nejzkušenějších, proto ať už budeš chtít zdravotní masáž či manuální lymfodrenáž, nemusíš se bát. Budeš totiž v rukách odborníka a odcházet budeš jen vždy spokojená a odpočatá.

A co bys ještě měla vědět?

Až obnovíš svůj šatník a tělo zevnitř, pak přijde na řadu i zevnějšek. Kosmetická společnost Integra nyní uvádí na trh novou značku D’Lucanni, která může být tou pravou právě pro tebe na letní měsíce. I tuto kosmetiku můžeš v masérském studiu u paní Jany Hartmannové zakoupit.

Exit mobile version