Juliette

Jaké dámské plavky budou trendy v roce 2020?

Dámské plavky, zdroj: Pixabay.com

Na svěží letní dny si ještě pár týdnů počkáme. Nebude to však trvat věčně a dočkáme se příjemných teplot a letního slunění, které nám dodá vitamín D a navrátí naší pokožce svůdné opálení. Víte, jaké dámské plavky budou trendy v létě 2020?

Slunné léto je pro většinu z nás nejočekávanějším ročním obdobím. Letní dovolená u moře nebo opalování u bazénu dodá dostatek energie a poskytne uvolnění od každodenního stresu. Těšíte se na léto? My se nemůžeme dočkat!

Dříve než k nám léto dorazí, přichází čas na výběr plavek. Pro některé z nás radostná zpráva, pro jiné noční můra. Ničeho se však nebojte, výběr plavek by měl být potěšením a ne nutností. Nakupování plavek si oblíbíte, když plavky budete vybírat s předstihem a ne až na poslední chvíli. V klidu se totiž zorientujete v nadcházejících trendech a nebudete nucená vybírat přebrané kusy, jak tomu bývá uprostřed sezóny. Poradíme, jaké dámské plavky budou trendy v létě 2020.

Jaké plavky budou trendy v létě 2020?

V letošní sezóně budou absolutním trendem dámské plavky s výraznými barevnými vzory. Proto se nebojte experimentovat. Stejně jako v loňském roce budou v stále v kurzu rozdílné barevné varianty vrchního a spodního dílu. Krok vedle neuděláte, když si zvolíte jednobarevný spodní díl a pestrobarevnou podprsenku. Skvělý výběr například nabízí česká značka Fantasy.

Přestože létu budou dominovat výrazné barvy, své jisté místo budou mít také dámské plavky s decentními puntíky. Ty ostatně poukazují na módní retro vlnu zastoupenou americkými Pin-Up Girl´s v průběhu 50. a 60. let. I dnes jsou totiž dobře padnoucí dvoudílné plavky s puntíky výrazným sexy symbolem.  

Zapomenout nesmíme ani na zvířecí vzory, které nikdy nevychází z módy. Jedno je však jisté, chcete-li okouzlit luxusní postavou, nebo naopak rafinovaně skrýt nějaký ten nedostatek, nepodceňujte správný výběr. Kvalitní dámské plavky vám totiž musí správně sedět. Jen tak vynikne vaše celková elegance.

Jaké vybrat doplňky?

Několik posledních let jsou v kurzu plážové tuniky a vzdušné letní šaty, které při cestě z pláže decentně zahalí tělo. Tento trend bude převládat i letos. Co se však mění, je provedení. V létě 2020 budou trendy bílé plážové tuniky s volným střihem, které se podobají lněným košilím.

Plavky od české značky Fantasy

Nevíte, kde si vybrat kvalitní, luxusní i cenově výhodné plavky? Podívejte se na e-shop VIP-PRADLO.CZ, kde naleznete široký výběr dámských plavek pro štíhlé a plnoštíhlé postavy i pro ženy s větším poprsím. Velkou část sortimentu tvoří plavky Fantasy, které společnost provozující e-shop VIP-PRADLO.CZ šije přímo v České republice.

Exit mobile version