Juliette

Bojujeme za úsměv a dobré známky – 2+2 škola matematiky

Výuka, zdroj: 2+2 škola matematiky

Běžná školní výuka mnoha žákům na pochopení učiva nestačí. Potřebují více času a individuální přístup, na který při výuce nezbývá čas. Čím dál více rodičů proto volí cestu soukromého doučování.

V mimoškolní výuce vedou vzdělávací instituce před domácími učiteli

Možná se vám vybavují vzpomínky, kdy jste na doučování docházeli za vysloužilým učitelem v penzi. Učení bylo většinou nezáživné a metody výuky zastaralé. Doba se však změnila. Na mimoškolní výuku se specializují vzdělávací instituce, které oproti domácímu vyučování disponují vybavenými učebnami a hlavně vzdělanými lektory se zápalem a chutí k výuce.

Příkladem správně fungující vzdělávací organizace je 2+2 škola matematiky, která se věnuje doučování matematiky, fyziky a jazyků u dětí od 3 do 19 let. Škola vyniká příjemným prostředním s nadstandardně vybavenými učebnami a zkušenými lektory. Výuka klade důraz na individuální přístup a přátelskou atmosféru. „Naším cílem je, aby děti na doučování docházely rády, a aby je výuka bavila,“ uvádí Milan Šťastný, provozovatel 2+2 školy matematiky v Táboře a v Českých Budějovicích.

Zájem o doučování se stále zvyšuje

zdroj: 2+2 škola matematiky

První pobočka 2+2 školy matematiky byla otevřena v září 2014 v Ostravě. Hned první rok navštěvovalo doučování 60 žáků. V loňském školním roce do ostravské školy na výuku docházelo už přes 140 dětí. Obdobný start s rostoucím zájmem zaznamenala také jihočeská 2+2 škola matematiky České Budějovice, kterou v loňském září otevřel Milan Šťastný.

Velký zájem o doučování zanedlouho vedl k otevření další pobočky v Táboře.  „Rodiče již chápou, že není ostudou, když dítě nepochopí probíranou látku, proto čím dál častěji děti zapisují na doučování,“ vysvětluje Milan Šťastný.

2+2 škola matematiky otevírá pobočku v Plzni

 „Oblíbenost výuky odráží i samotný zájem rodičů, pro který v těchto dnech otevíráme novou pobočku v Plzni. Díky zahájení nové mimoškolní výuky v Plzni děti od základu pochopí matematické metody, které jim pomohou rozvíjet logické myšlení a úlohy řešit pragmaticky. Pojem doučování tak již dávno není handicapem, ale přínosem,“ dodává Milan Šťastný.

Nová 2+2 škola matematiky v Plzni bude dětem k dispozici od září. Školáci se mohou těšit na moderní třídy a především na milé a trpělivé lektory. Plzeňská 2+2 škola se nachází v blízkosti Základní školy Bedřicha Smetany na ulici Zábělská 853/46. Lokalita vyniká výbornou dostupností autobusem se zastávkou Habrmannovo náměstí. Přibližně tři sta metrů je vzdálená také vlaková zastávka.

Mimoškolní doučování plné inovativních novinek

Oproti školám a soukromým kurzům jsou vzdělávací instituce o několik kroků napřed. Rodiče mají přehled o prospěchu dětí díky Online kartě žáka, do které lektoři zapisují poznámky z hodin.

Pro vyšší kvalitu výuky 2+2 škola matematiky od září redukuje počet žáků ve skupinách. Místo dosavadních čtyř žáků budou mít vyučovací skupiny pouze tři děti. „Snížení počtu žáku ve skupinách přispěje k ještě vyšší kvalitě výuky s větší mírou individuálního přístupu lektorů. Přitom bude stále zachována samostatnost studentů, na kterou škola klade vysoký důraz,“ říká provozovatel plzeňské 2+2 školy matematiky Milan Šťastný.

Zvýšená péče je věnována také žákům pátých, sedmých a devátých tříd, kterým přípravu na přijímací zkoušky ulehčí speciální šedesátistránkový pracovní sešit. Děti si zároveň v rámci přípravy budou moci vyzkoušet Zkoušky na zkoušku neboli cvičné testy z českého jazyka a matematiky.

A pro předškoláky je připraven exkluzivní výukový program Vesmírná matematika, který hravou formou podle metod profesora Hejného naučí děti počítat s mimozemšťany.

Vyzkoušejte úvodní hodinu zdarma

Přejete-li si dozvědět více informací o výuce ve 2+2 škole matematiky v Plzni, Táboře nebo Českých Budějovicích, pak navštivte webové stránky www.2plus2matematika.cz nebo kontaktujte pana Šťastného na telefonním čísle +420 606 673 811.

První hodina výuky je zdarma, proto neváhejte a přijďte se svým školákem. Sami poznáte, že nejen matematiku i fyziku a jazyky lze učit zábavnou a především účelnou formou.

 

Exit mobile version