Znáte se „osobně“ s Karlem Gottem, s Terezou Maxovou, s Angelinou Jolie či s Tomem Crusiem? Pokud ještě ne, pak je nejvyšší čas vyrazit na seznámení. V Muzeum Grévin totiž potkáte českých i těch zahraničních celebrit nespočet. Všem můžete pohlédnout do tváře a podat ruku.

Ať už s kamarádkami, s přítelem nebo s rodinou můžete vyrazit do Muzea Grévin. Muzeum díky trojici zakladatelů – Arthur Meyer, Alfréd Grévin a Gabriel Thomas – má od roku 2013 pobočku i v Praze.

Na kávičku s celebritami

KrtekMuzeum je obrovské. Na třech patrech potkáte české i zahraniční osobnosti a strávíte s nimi příjemné dvě hodinky, v rámci kterých stihnete ještě zakoupit suvenýr a vychutnat si kávu a zákusek.

Každá vosková figurína je zasazena do svého typického prostředí. S Franzem Kafkou se tak potkáte v temných pražských uličkách, s Helenou Vondráčkou na podiu, s Bohumilem Hrabalem v kavárně, s Janem Ámosem Komenským ve škole a s Amadeem na prknech, co znamenají svět.

Vlastní vosková figurína

Michael JacksonCelkem se podíváte do 6 specifických světů, a to do Magické laboratoře, do Staropražské kavárny, do Svatyně sportu, do Historie, do Kouzelného divadla a do Plesového sálu. Navíc návštěvníky ještě čeká Dílna plná objevů, kde si každý může vytvořit svou vlastní voskovou figurínu.

Myslím, že více slov není potřeba. My už v pražském muzeu byli a věřte, že to opravdu stálo za to. Už u vchodu jsme se ocitli jak v pohádce a kombinace zlaté a červené pro nás byla doslova snová. Hlavně máme také mnoho a mnoho fotek, mezi kterými nechybí ani Brad Pitt.

A pokud chcete i vy fotografii s Georgem Clooneym nebo se Krtečkem, pak mrkněte na webové stránky Muzea Grévin Praha.

[flagallery gid=8]

SDÍLET
Předchozí články5 tipů na romantické filmy
Následující článkyPilates

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.