Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

V sobotu 28.3. 2015 se opět předávala korunka té nejkrásnější české dívce, která měla tu odvahu a přihlásila se do soutěže s názvem ČESKÁ MISS!!!

Od tohoto ročníku si mnozí hodně slibovali. Převážně proto, že byl prvním ročníkem již pod jiným „vedením“. V čele této nejprestižnější soutěže krásy u nás už totiž nestojí Michaela Bakala, ale podnikatelka Marcela Krplová. Ta před sebou měla nelehký úkol. A dovolujeme si tvrdit, že ho vyplnila s celým týmem na jedničku! Celý galavečer byl velmi povedený.

Přímý přenos odvysílala v sobotu v hlavním vysílacím čase televize Prima a k televizním obrazovkám tento program přilákal přes 900 000 diváků!

Pod novým vedením dostala celá soutěž i nový vzhled

Novinkou soutěže byla role patronky, Ivy Kubelkové. Ta se po celou dobu příprav soutěže starala o samotné finalistky a odvedla skvělou práci.
Moderátory se stali dva muži, kteří to v naši republice umí s mikrofonem nejlépe – Leoš Mareš a Libor Bouček, který napsal také samotný scénář! Další velkou novinkou byly rozhovory s dívkami, žádné kvízy nebo adrenalinové medailonky. Což bylo velmi příjemné.

Zdroj: Ceskamiss.cz
Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

Korunku vítězce předávala ten večer již bývalá Česká Miss 2014 Gabriela Franková a předala tak symbolicky kralování své nástupkyni.
To, co ocenili nevíce diváci je změna hlasování a volba samotné vítězky! Diváci si letos zvolili sms hlasováním 2. místo, tedy Českou Miss World, a také 3. místo, Českou Miss Earth. 1. místo zvolila odborná dvacetičlenná porota.

A jak to vlastně celé dopadlo zjevně už všichni víte. Ovšem není na škodu si tyto krásky a vítezky připomenout.
Dolňkové soutěže Českou Miss Frekvence 1, Českou Miss Úsměv a Českou Miss Tvář se stala dívka s číslem 9 Karolína Mališová. Jediné moravské želízko v pomyslném ohni. Českou Miss Bikiny získala dívka s číslem 5 Nikol Švantnerová.

Zdroj: Ceskamiss.cz
Zdroj: Ceskamiss.cz/NAVARAFOTO.cz

Diváci rozhodli takto:
Na 3. místě se umístila už ošerpovaná Karolína Mališová, která si tento večer odnesla nejvíc šerp 🙂
2. místo získala nejmladší letošní účastnice dívka s číslem 2 Andrea Kalousová.

NAŠI NOVOU ČESKOU MISS WORLD SE STALA DÍVKA S ČÍSLEM 5 NIKOL ŠVANTNEROVÁ Z ČESKÝCH BUDĚJOVIC.

Tímto všem zúčastěným dívkam gratulujeme! VŠECHNY JSTE BYLY KRÁSNÉ!!! A vítězkám přejeme úspěsné kralování a mnoho štěstí při reprezentování České Republiky na mezinárodních soutěžích.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here