Jste pozvaní na návštěvu ke známým nebo pořádá váš přítel oslavu? Chodit s prázdnou se nesluší, rozhodně tedy nezapomeňte s sebou vzít nějakou tu dárkovou láhev dobrého alkoholu.

Zjistěte, jak alkoholem hostitele potěšit a nešlápnout svým výběrem vedle!

Při shánění vhodného alkoholu platí zásada nekupovat nic obyčejného, co má v domácím baru každý. Sahejte po krásnějších, lepších a prvotřídních edicích, jenž jsou určené právě pro slavnostní chvíle a příležitostnou degustaci alkoholu.

Důležité je také to, kdo má být obdarovaný, protože jiný alkohol potěší mladou ženu, jiný muže ve středním věku. Podstatný je i váš vztah k dotyčné/dotyčnému. Jinou láhev koupíte své kamarádce, jinou šéfovi a jiný druh destilátu své sestře.

Dárkový alkohol musí být něčím speciálním, na čem si obdarovaný pochutná!

Ženy mají rády sladké likérky

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Většina žen ráda ‘’pocucává’’ sladké likéry, které neobsahují tolik alkoholu a na jazyku nechávají příjemnou chuť bylinek, ořechů, ovoce a cukru. Mezi nejoblíbenější patří prvotřídní likéry z jeřabin, kávy, pampelišek, ořechů a květu bezu.

Má vaše známá, přítelkyně, kolegyně z práce chuť na něco tvrdšího? Často si s muži ‘’lízne’’ víceprocentního alkoholu? Pak se nedržte u sladkých likérků, ale raději zabruste do kategorie silnějších českých pálenek.

Prvotřídní pálenky s tradicí a původem jsou krásným dárkem! Specializovaný e-shop PanAlfred.cz nabízí produkty domácí výroby zaměřené na kvalitu – tedy čisté lihoviny bez použití konzervantů!

Trefit se chlapům do chuti není těžké!

Pokud zůstaneme u českých pálenek z vybraného ovoce, věřte, že Sudličkova slivovice potěší mlsný jazýček i toho nenáročnějšího konzumenta. Muži na rozdíl od žen preferují sílu, potrpí si na kvalitu alkoholu, čistotu destilátu a rovněž je pro ně důležitý i původ ovoce. To vše pálenky od Pana Alfréda splňují a přináší i třešničku navíc v podobě krásných láhví, originálních etiket a netradičního obsahu, který není k dostání na každém rohu.

Více na www.panalfred.cz

 

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.