Zdroj: Nila.cz

První internetový eco-fair-traide obchod NIla.cz má kompletně novou tvář a přináší letní kolekci nově také pod svoji značkou. Absolutním hitem se staly nákupní koše. Ručně pletené nákupní koše vyrobené v Maroku z vláken palmy, nebo ve fairtrade manufaktuře v Ghaně ze sloní trávy.

Použít je můžete jak na rozličné nákupy, farmářské trhy, tak i jako interiérový doplněk. Klasický a všestranný design těchto košů si oblíbily ženy v celé Francii pro jeho nadčasovost a funkčnost.

Koše jsou ekologický a etický produkt s garancí původu.

Zdroj: Nila.cz
Zdroj: Nila.cz

Jarní kolekce 2014 představuje nádherné taburety z kozí kůže, které pro značku Nila vyrábí malá manufaktura v blízkosti Marakéše ve 20 barvách, tajemné marocké střapce, jež mají historii sahající až do starověkého Egypta, a přitom byly nesmírně populární ještě v evropské éře Art Deco, pruhované nádobí, které můžete skvěle kombinovat a v kuchyni pro něj najdete široké uplatnění, i luxusní misky, které svým ručně dekorovaným kovovým okrajem dodají šmrnc nejen Vašemu kulinářství, ale najdou své místo i v koupelně či na nočním stolku, kam do nich můžete odkládat šperky.

Zdroj: Nila.cz
Zdroj: Nila.cz

K jarní kolekci patří i dvě světoznámé značky fairtrade oblečení Nomads a People Tree. Zatímco People Tree využívá 100% biobavlnu s nejucelenějším řetězcem bioprodukce na světě, spolupracuje se známými návrháři a inspiruje se různými styly, Nomads se orientuje na Asii a hledání výjimečných materiálů, ručních tisků a výšivek, které si i sama navrhuje.

Objevte originální módu a bydlení ve stylu ethnic chic na www.nila.cz.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.