Britská firma Storm zabývající se výrobou a navrhováním hodinek a šperků oslavuje pětadvacet let na trhu. Tato cifra je zároveň milníkem v neuvěřitelně úspěšné cestě této značky.

Ke svému 25. výročí STORM vytvořil dva úchvatné designy exkluzivních hodinek pro muže a ženy Hydroxis a Centina. Pánské Hydroxis představují zvýšený ciferník a futuristické ukazatele hodin a vteřin. Vychází z 25 let tradice a zkušeností a zároveň důrazně posouvá hranice v moderním designu hodinek. Naproti tomu ženský model zůstal věren svým klasickým kořenům. Centina jsou nádherné hodinky s klasickým článkovým náramkem značky STORM z leštěné oceli a tradičním designem ciferníku – s poznávací značkou této firmy – rotujícím prstýnkem na ciferníku. Krystal, kterým je ozdobena korunka, je malým luxusním detailem navíc. Styl, to je detail.

Zdroj: stormwatches.cz
Zdroj: stormwatches.cz

STORM byl založen v roce 1989 manžely Stevem Sunem a Annou Lee, kteří na trhu s hodinkami přinesli revoluci – stali se první britskou společností, která začala hodinky prodávat jako módní doplněk, za použití dosud nevídaných materiálů a designových návrhů. STORM je inadále soukromou firmou, ve které jeSteve hlavním designerem a Anna firmu vede jako Sales and Marketing Director. STORM je jednou z mála britských společností vyrábějící módní hodinky, která zůstává věrna svému britskému dědictví, kde se novinky dané sezóny stále navrhují v londýnské head office.

Během posledních 25 let byla STORM jedním z lídrů na národní i mezinárodní scéně. Původně se STORM začaly prodávat v odděleních s módou a módními doplňky, což byl nevídaný krok, neboť dosud byly hodinky k dostání pouze v obchodech se šperky. Tím se ze šperku stal „doplněk.“ STORM se nejdříve proslavil v několika evropských zemích, kde si vydobyl silnou pozici. Nyní je distribuován do 45 zemí světa. Mezitím tato firma rozšířila svou působnost o šperky, kabelky a tašky, brýle, peněženky, sluneční brýle a dokonce parfémy.STORM zároveň spolupracuje s mnoha návrháři, za všechny jmenujme Juliana Mcdonalda v roce 2008. V roce 2009 STORM představil svou první exkluzivní řadu zvanou STORM Black k oslavě 20. výročí této značky. Tato kolekce představuje luxusní materiály jako keramiku, safírové sklo a precizní švýcarskou mechaniku a její úspěch rozšířil původní kolekci osmi modelů na jednadvacet.

Zdroj: stormwatches.cz
Zdroj: stormwatches.cz

STORM je pyšný na to, že se na scéně drží už 25 let a hodlá i nadále zůstat lídrem v inovativních designech hodinek, aby tak mohl znovu oslavit kulaté výročí za dalších 25 let. STORM chce přitom zůstat věrný svému odkazu, kterým je výroba kvalitních a moderních kousků, které jsou mnohem víc, než hodinkami.

Značka Storm vstoupila na trh České republiky před 19.lety. Styl futuristických hodinek Storm byl v naší porevoluční zemi hitem i rebélií v jednom. Storm si velmi rychle našel velkou oblibu a věrné fanoušky.

Dnes má STORM 16 vlastních značkových butiků v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Jihlavě, Pardubicích, Liberci a Českých Budějovicích, navíc je prostřednictvím dalších cca 150 obchodních partnerů dosažitelný po celé republice.

Ojedinělý design. Invence. Přesnost. Osobitost.

Nejpřesnější charakteristika jedné z nejprogresivnějších britských značek, která svými hodinkami, šperky i doplňky navždy změnila tvář světové módní scény. STORM udává tón, boří hranice, mění pravidla, podtrhne vaši individualitu a vlastní pohled na svět.

STORM, to je styl.

STORM, to je vize.

STORM, to je budoucnost, která přišla už teď.

Komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.